Vélemények TonerPartner (TonerPartners.hu)
Semmi hiba nem volt.
Gyors. Megbízható. Termék kifogástalan.
Minden rendben volt.
Alapvetően kicsit félelemmel indultam neki a történetnek, mondván, hogy nem magyar cég, de végül az értékelések alapján úgy döntöttünk, hogy rendelünk. Egy Google Pixel telefon volt a tétel, tehát nem is alacsony összegű termék. Céges rendelés volt és más EU-s forgalmazókkal ellentétben ők tudták, és külön kérés nélkül értelmezték, hogy EU-s adószám alapján közösségi beszerzés és 0 ÁFA-s... Tovább » tétel, és már egyből így is jött a díjbekérő, a webáruházas árhoz képest nettó áron. Nem próbálkoztak, nem trükköztek és nem mosták össze a nettó-bruttó árat, mint megannyi más cég próbálkozik. A termék árat elutaltuk, az emailben feltett kérdésekre mindig max 1 napon belül választ kaptunk. Végül a szállítás nem indult el, mert készletes terméknek jelezték bár, mi 1-2 napos szállítást feltételeztünk, de végül is ezt a a webáruház nem ígérte, és nekünk sürgősebben kellett volna a termék, ezért írtuk, hogy elnézést kérünk, és szeretnénk törölni a megrendelést. Árban ők voltak a jobbak, rövid határidőnk miatt mégis máshonnan kellett beszerezni sajnos, de a törlési kérelemre is azonnal reagáltak, nem problémáztak ezen sem, nem ment a kifogás keresés, és másnapra a számlánkon volt a visszautalt vásárlási összeg is. Én azt gondolom, ez egy sok kritikus kérdést érintő problémás rendelés volt a részünkről, céges rendelés, EU-s adószám, nettó számla, rendelés lemondás, pénz visszafizetés stb. és ezek közül mindegyikben jelesre vizsgázott ez a cég, én azt gondolom, ez egy megbízható korrekt hely, és ha legközelebb kicsit több időnk lesz és nem leszünk ilyen szűk határidőbe szorítva, akkor egészen biztosan rendelünk majd még tőlük, és a legjobbakat kívánom az ilyen korrekt hozzáállású cégnek!
Vannak apró hibák, de ahogy jelzem azonnal korrigálnak
HAMAR MEG ÉRKEZETT
Maximális pontszámot elvi okokból nem adok, mert akkor nem lenne lehetőség a fejlődésre.
Jó.
