Vélemények TonerPartner (TonerPartners.hu)

12345
Ellenőrzött vásárló

Semmi hiba nem volt.

12345
Ellenőrzött vásárló

Gyors. Megbízható. Termék kifogástalan.

12345
Ellenőrzött vásárló

Minden rendben volt.

12345
Ellenőrzött vásárló

Alapvetően kicsit félelemmel indultam neki a történetnek, mondván, hogy nem magyar cég, de végül az értékelések alapján úgy döntöttünk, hogy rendelünk. Egy Google Pixel telefon volt a tétel, tehát nem is alacsony összegű termék. Céges rendelés volt és más EU-s forgalmazókkal ellentétben ők tudták, és külön kérés nélkül értelmezték, hogy EU-s adószám alapján közösségi beszerzés és 0 ÁFA-s... Tovább » tétel, és már egyből így is jött a díjbekérő, a webáruházas árhoz képest nettó áron. Nem próbálkoztak, nem trükköztek és nem mosták össze a nettó-bruttó árat, mint megannyi más cég próbálkozik. A termék árat elutaltuk, az emailben feltett kérdésekre mindig max 1 napon belül választ kaptunk. Végül a szállítás nem indult el, mert készletes terméknek jelezték bár, mi 1-2 napos szállítást feltételeztünk, de végül is ezt a a webáruház nem ígérte, és nekünk sürgősebben kellett volna a termék, ezért írtuk, hogy elnézést kérünk, és szeretnénk törölni a megrendelést. Árban ők voltak a jobbak, rövid határidőnk miatt mégis máshonnan kellett beszerezni sajnos, de a törlési kérelemre is azonnal reagáltak, nem problémáztak ezen sem, nem ment a kifogás keresés, és másnapra a számlánkon volt a visszautalt vásárlási összeg is. Én azt gondolom, ez egy sok kritikus kérdést érintő problémás rendelés volt a részünkről, céges rendelés, EU-s adószám, nettó számla, rendelés lemondás, pénz visszafizetés stb. és ezek közül mindegyikben jelesre vizsgázott ez a cég, én azt gondolom, ez egy megbízható korrekt hely, és ha legközelebb kicsit több időnk lesz és nem leszünk ilyen szűk határidőbe szorítva, akkor egészen biztosan rendelünk majd még tőlük, és a legjobbakat kívánom az ilyen korrekt hozzáállású cégnek!

12345
Ellenőrzött vásárló

Vannak apró hibák, de ahogy jelzem azonnal korrigálnak

Gyors egyszerű, korrekt
A patron nem mindíg üres, még félug van de a nyomtató üresnek érzi. Nem tudom ez patron hiba e igazából
12345
Ellenőrzött vásárló

HAMAR MEG ÉRKEZETT

1234
Ellenőrzött vásárló

Maximális pontszámot elvi okokból nem adok, mert akkor nem lenne lehetőség a fejlődésre.

Az áruval elégedett vagyok, a teljesítés jó.
Nem jut eszembe semmi.
12345
Ellenőrzött vásárló

Jó.

Segítségre van szüksége? Keressen minket!

Tanácsadó
a választásban
Ingyenes szállítás 19 000 Ft feletti megrendelés esetén
Széles választék. Több mint 41000 terméket kínálunk.
Nálunk van ideje. Az árut 30 napon belül visszaküldheti.
Megjutalmazzuk Önt. Minden vásárlás után hűségpontot kap.

Az ügyfelek dicsérnek minket

92.82% az ügyfeleink elégedettsége a múlt hónapban