Vélemények TonerPartner (TonerPartners.hu)
Gyors, pontos szállítás.
Osszessegeben elegedett vagyok
Vásárláskor a termék leírásánál szerepelt, hogy melyik napon tudom megkapni. (Vasárnapi vásárlás, csütörtöki kézbesítés. ) Amikor szerdáig semmi nem történt, e-mailben rákérdeztem és közölték, hogy ünnepek előtt nem tudják szállítani. Ez, bár nem szerencsés, ha mást ígértek vásárláskor, de karácsonyi időszakban előfordulhat. Azt viszont nem tudom elfogadni, hogy erről napokig nem kaptam ... Tovább »tájékoztatást, és akkor iscsak külön kérdésre.
Számlát nem küldtek elektronikusan rendeléskor, ezért felhívtam őket telefonon
Azt mondták, hogy a csomagban benne lesz papír alapon, azonban ez nem történt meg. Nem korrekt.
A bolttal minden rendben volt
Rövid idő alatt jó cucc
Könnyen használható webshop, nagyon jó áron utángyártott festéket vettem lézernyomtatóhoz- eddig jónak tűnik. Remélem hosszú távon is beválik!
Gyors szállítás! Teljesen elégedett vagyok!
