Vélemények TonerPartner (TonerPartners.hu)
Az volt a csomagban, amit kértem, olyan minőségben, amire számítottam - bizalommal fordulok ehhez a bolthoz máskor is.
Minden rendben ment!
Gyors ügyintézés
A megrendelés könnyen teljesült. A kiszállítási határidő 11 napot vett igénybe a rendelés kifizetésétől számítottan. De ez inkább a rendelés feldolgozásának hibája, hiszen 5. -én történt a megrendelés, 6. án a fizetés, de csak 11. -én jött meg a rendelés visszaigazolás és ehhez képest került még 6 napba a kiszállítás.
sok lehetőség van
.
Csak az ÁFA-s számla nem jött meg, pedig regisztrálva lett a számlázási cím
Minden rendben volt.
