Vélemények TonerPartner (TonerPartners.hu)
Minddn rendben volt, gyorsan megerkezett.
A megrendelés egyszerű- máskor is rendeltem már- , jó az áru minősége, elégedett vagyok.
Főként azt értékelem, hogy kikeresik nekem a nyomtatóhoz való patront, és elkuldik a linket, hogy biztosan jót rendeljek.
Lassú szállítás de betudható a karácsonyi őrületnek.
A termék az álltalam elvárt minőséget hozta
Minden rendben volt. Legközelebb is innen rendelek.
Készleten van de még sincs, törékeny terméket semmi doboz nélkül simán pufi borítékba küldték...
Arra nem emlékszem, hogy a megrendelés pillanatában volt-e kommunikálva a hosszabb szállítási idő, mely jelen esetben 9 napot vett igénybe. Ez a rendelés visszaigazolásakor emailben történt meg. Szerencsére nem volt sürgős, hogy 1-2 napon belül megérkezzen.
