Vélemények TonerPartner (TonerPartners.hu)
Ellenőrzött vásárló
A csomagolás gagyi, de legalább gyorsan orvosolják a problémát ; )
- A rendelés gyors, egyértelmű
- A reklamációt gyorsan korrektül kezelik
- A reklamált terméket gyorsan pótolták
- A reklamációt gyorsan korrektül kezelik
- A reklamált terméket gyorsan pótolták
- a csomagolási kultúra kritikán aluli. A 4db színes toner a'la nature bele volt b@szva egy barna kartondobozba némi pukifólia és az egyébként a toner védelmére szolgáló végzáró polifoam sapka társaságában, amik már egyáltalán nem töltötték be a véde... Tovább »lmi funkciójukat. És mindezért még pénzt is kérnek "csomagolási díj" címszóval.
- A reklamáció eredményéről nem tájékoztattak abszolút, egyszer csak érkezett a cseretoner a (vélhetőleg a csomagolás miatt) törött helyett.
- A reklamáció eredményéről nem tájékoztattak abszolút, egyszer csak érkezett a cseretoner a (vélhetőleg a csomagolás miatt) törött helyett.
Ellenőrzött vásárló
Minden rendben volt.
Kedvező ajánlat.
Nem tapasztaltam
Ellenőrzött vásárló
Teljesen elégedett vagyok.
Ellenőrzött vásárló
jok.
saját tapasztalat.
csak jo tapasztalat.
Ellenőrzött vásárló
Minden rendben volt.
Ellenőrzött vásárló
A megrendelt termékeket 3 részletben küldték ki, megkérdezés nélkül. Inkább vártam volna, amíg mindet összegyűjtik, mint hogy 3x menjek el az automatához...
Olcsó
A jelenlegi bonyolított kiszállítástól eltekintve eddig nem volt.
Ellenőrzött vásárló
Gyors kiszállítás
Ellenőrzött vásárló
Korrekt a bolt mindenkinek tudom ajánlani, az árak is szuperek.
