Vélemények TonerPartner (TonerPartners.hu)
minden ok!
Egyszerű gyors pontos kiszámítható
Korrekt ügyfélszolgálat.
azért rendeltem Önöktől, mert a legjobb árat kaptam a termékre.
Minden rendben ment!
Minden rendben volt.
Jó áron kaptam meg a keresett termékeket, ráadásul a meghirdetett akción felül, figyelmességként még plusz ajándékot is tettek a csomagba. A szállítás gyors, korrekt volt, a termékek minősége elvárásoknak megfelelő.
Céges vásárlásaimnál a számlát csak kérésre kapom meg. Nem lehet letölteni a fiókomból.
A kiszállító cég szerint az áru sérülten érkezett hozzájuk, ezért újra kellett csomagolni/csomagoltatni. Emiatt annyira késve kaptam meg a festékpatronokat, hogy már máshonnan kellett pótolnom a kiürülteket.
