Vélemények TonerPartner (TonerPartners.hu)
Mindennel elégedett vagyok.
A patron jó minőségű és gyorsan megérkezett. Elégedett vagyok az árral is.
Minden rendben ment
A bolt komunikativ volt, de megtévesztő, hogx a "raktáron" az a beszállítói oldalra vonatkozik. A 2 napos feladási dátum nem az, amitkor ők adják fel, hanem mimor a beszállító megküldi nekik az adott terméket. Ajánlatos megkérdezni, mit jelent ez az adott terméknél.
+
Gyors kiszolgálás jó minőség.
Gyors és pontos kiszolgálás.
Utángyártott toner volt, az első ami küldtek, rossz volt, kiszorta a port, de reklamaciókor, teljesen korrektek, udvariasak voltak, és küldtek az újabb utángyártott Robert, ami eddig teljesen jó.
