Vélemények TonerPartner (TonerPartners.hu)
Jó! !
Sokára jött meg.
Jó
Minden rendben zajlott.
Egyszerű keresés és rendelés
nem tudom hány nap volt, azt hiszem nem volt készleten
Minden rendben ment. Korrekt tájékoztatást kaptam a termék késésével kapcsolatban.
A megrendelt termék a piacon jó árban volt, ez pozitívum.
A kommunikáció erősen javításra szorul. A visszajelző emailben meg volt jelölve a szállítás várható napja. Ezt követően semmilyen emailt nem kaptam, csak a szállítás várható napján. Ebben viszont csak arról tájékoztattak, hogy a rendelés feldolgozása még csak folyamatban van, és türelmemet kérik.
Szintén javítandónak tartom a ... Tovább »termék csomagolását. Csomagolási díj lett felszámítva, de a termék csak a saját dobozában került kiküldésre, semmi egyéb csomagolás nem volt rajta.
