Vélemények TonerPartner (TonerPartners.hu)
Ellenőrzött vásárló
Ellenőrzött vásárló
Minden rendben ment
Adószámos számlát kaptam , pedig ezt most magánszemélyként rendeltem .
Kérem a számlát lerontani szíveskedjenek !
Magánszemély névre kiállítani ! Adószám nélkül !
Köszönöm !
Kérem a számlát lerontani szíveskedjenek !
Magánszemély névre kiállítani ! Adószám nélkül !
Köszönöm !
Ellenőrzött vásárló
Minden alkalommal gyors és pontos a feldolgozás és kiszállítás. Kérdés esetén a bolt gyorsan, pontosan, segítőkészen válaszol.
Gyors, korrekt kommunikáció.
nincs
Ellenőrzött vásárló
A megrendelt terméket kaptam .
Ellenőrzött vásárló
Minden rendben ment. Jó termék, jó áron.
Ellenőrzött vásárló
Meg vagyok elégedve
Ellenőrzött vásárló
-
Ellenőrzött vásárló
Köszönöm
Pont azt kaptam, amit rendeltem.
Rendeles utan a kosar 0-t mutat, ezert azt lehet gondolni, hogy nem sikerült a rendelest feladni.
