Vélemények TonerPartner (TonerPartners.hu)
Ellenőrzött vásárló
Minden rendben volt , pedig nem voltam egyszerű! Telefonos hölgy kimondottan kedves és segítőkész volt ! !
Ellenőrzött vásárló
Ajánlom
Ellenőrzött vásárló
Az ügyfélszolgálat is jól műkőxik.
Gyors, kedvező ár.
Nincsen.
Ellenőrzött vásárló
-
Ellenőrzött vásárló
Rendben van minden
Ellenőrzött vásárló
Mivel a mai napig nem küldték a számlát a vásárlásról valószínűleg soha többet nem rendelünk Önöktől és másnak sem ajánljuk!
Ellenőrzött vásárló
Smsben is kétszer értesített, plusz email a csomagátvétel idejéről.
Ellenőrzött vásárló
*****
