Vélemények TonerPartner (TonerPartners.hu)
Alalpvetően elégedettek vagyunk.
Korrekt , segítőkész, udvarias a reklamációm intézésében is .
A hibás toner árát gyorsan számlámra utalták .
Így a bizalom továbbra is részemről rendben van .
A megrendelt tintapatront megkaptam és kiváló minőségben használom.
Ajánlom a boltot mindenkinek .
A garancia vállalás kiemelt előny .
Nem történt ilyen, nem kaptam meg a rendelt terméket.
gyors , preciz webárúház!
Jó volt a termék, de nem volt semmi kommunikáció a késésről.
Minden rendben volt.
Rendben volt minden
Sajnos a megrendelt termék használhatatlan volt. Az összes por kijött belőle. A csomagolás tele volt a porral.
