Vélemények TonerPartner (TonerPartners.hu)
elégedett vagyok
Minden rendben volt.
OK
négy csillagosra !
Tápegységet rendeltem tőlük, nem éppen profil náluk, de minden rendben ment.
Gyors, pontos kiszállítás. Teljesen jó minden.
Kicsit sokat vártam a megrendelésre mivel a tételek közül az egyik nem volt raktáron és várták az utolsó tételre egy darabig. Míg egy idő után a már meglévő tételeket elküldtek és rs pár napra jött meg az utolsó tetel. Ez nagyon kedves volt tőlük mert nem kellett várni az összes tétel megerkezesere és már korábban el tudtam kezdeni használni a nyomtatót
Minden megfelelő volt gyors pontos
