Vélemények TonerPartner (TonerPartners.hu)
Minden ok
Minden rendben volt.
Rendeltem, csomagolták, szállították.
Pontosan azt kaptam amit rendeltem.
Kissé késõ kiszállítás
Minden rendben volt.
Elég régen rendeltem a terméket két hétre rá tájékoztattak hogy lassabb lesz a szállítás, adtak valami 1500as kedvezményt a következő vásárlásból, fájdalom kezelésre, de attol még nem ért ide a termék, azóta nem jött tájékoztatás. Azóta sem se termék se szállítási státusz se semmi. Ez nem kommunikáció. A tv reklámjuk kidobott pénz ha nem tudnak szállítani es nem kezelik az ügyfelet.... Tovább »
jó
Elvárásnak megfelelő
