Vélemények TonerPartner (TonerPartners.hu)
Megfelelő volt
Nagyon rendben ment minden. Csak a legjobbakat tudom mondani. Ha lesz még ilyen áron, akkor veszek belőle több darabot.
Utalom, hogy folyton ilyenekkel bombaznak. A termek hibatlan, a szolgaltatas elso osztalyu.
Ennel kicsit szofiaztikaltabb kerdoivet is lehetne csinalni. Bar ha csak a fioknaknkell akkor ez is jo.
Ennel kicsit szofiaztikaltabb kerdoivet is lehetne csinalni. Bar ha csak a fioknaknkell akkor ez is jo.
Gyors szállítás
Minden rendben volt
Mibden rendben volt.
Gyors kommunikáció és pontos szállítás.
Mindent megfelelőnek találtam a vásárlás során.
könnyen gyorsan lehet vásárolni
Megsérült az A4-es lap csomagolása, szerencsére a lapok éppen nem, így tudom majd használni.
