Vélemények TonerPartner (TonerPartners.hu)
Minden rendben történt.
Nagyobb mennyiséget rendeltünk, előre utalással. Elfelejtettük aznap utalni, udvarias levélben rákérdeztek, hogy tartsák-e a rendelésünket. A rendelést áruhiány miatt 2 részletben tudták szállítani, de erről elnézést kérve szintén értesítettek. Az egész rendelés pár nap alatt megérkezett.
Ilyennek kellene lennie minden webáruház kommunikációjának!
- Pontos, udvarias kommunikáció
- Többféle szállítási és fizetési módot lehet választani
Minden rendben ment.
Amiért megkeresem őket, megkapom!
Könnyü a megrendelés , és elég széles a választék . Jó ár - érték arány.
Gyors.
a termék jól használható, csak a megrendeléstől a szállításig elég hosszú idő telt el.
Ok
