Vélemények TonerPartner (TonerPartners.hu)
Ellenőrzött vásárló
Minden ok
Ellenőrzött vásárló
X
X
X
Ellenőrzött vásárló
Ok
Ok
Nincs
Ellenőrzött vásárló
Korábban minden rendben volt, most egy kicsit zavart, hogy az előlegszámla után vagy 4-5 alkalommal rákérdeztek az utalásra, illetve, hogy töröljék-e a rendelést. Intézményként hosszabb ideig tart az utalás (iktatás stb. miatt).
Ellenőrzött vásárló
Azt kaptam ami vàrtam, kedvező àron
Lásd fentiek
Nincs
Ellenőrzött vásárló
Minden rendben volt.
Ellenőrzött vásárló
.
.
.
Ellenőrzött vásárló
A lassú kiszàllítás az Express One hibája volt-
A bolt gyors és remek ügyfélszolgálattal rendelkezik!
Maga a bolt szuper és segítőkész!
Futárszolgálattal pórul jártam
