Vélemények TonerPartner (TonerPartners.hu)
uyfelszolgalat rendes. de a kiszallitas kidde lassu.
Visszatérő vásárlók leszünk.
Alapvetően elégedetek vagyunk, bár lehetett volna egy kicsit gyorsabb is a kiszállítás.
A ceg korrekt arrol nem tehet hogy tp link ipari hulladokt gyart
Ha a weboldalon jelezték volna, hogy nincs raktáron a termék, akkor nem rendelek, mert gyorsan kellett. A két csillagot kizárólag azért adom, mert a másik patron gyorsan megérkezett.
Rendben találtam a folyamatot, máskor is rendelek Önöktől.
Rendelésemmel minden rendben volt, ezután is tőlük rendelek
Akció keretében vásároltam meg a terméket. Minden rendben volt a vásárlással.
