Vélemények TonerPartner (TonerPartners.hu)
A megrendelt termék a weblapon készleten lévőnek írta.
Ennek ellenére sokáig tartott a beszerzése.
A webshop végig lekommunikálta, így ez nem okozott problémát.
A megrendelt termék mindenhol drágább volt, gondolom ezért is tartott egy ideig a beszerzése.
(elképzelhető, hogy ráfizetéssel szállították, de ennek ellenére a megrendelést nem mondták le)... Tovább »
A nyomtatóba helyeztem a tintákat és a nyomtató azt jelezte hogy eredeti epson tinták rendeljek mert ezek nem azok.
Rendben volt minden.
Minden rendben ment
Kérdésemre kielégítő választ kaptam.
Szerintem jól működik a bolt.
Szuper termék, kiváló áron, gyors kiszállítással.
Nem kell kiírni, hogy raktáron van valami, ha egyáltalán nincs, sürgős lett volna , buktam jó pár napot a webshop miatt.
Gyors kiszállítás
