Vélemények TonerPartner (TonerPartners.hu)
Minden ok
Véletlenül találtam rá a webáruházra. Gyorsan megkaptam a rendelést, és elégedett vagyok az árral is.
Nagyon gyorsan megküldték
A gyári HP tintapatron sajnos hibás volt, rossz nyomtatási képet adott. A bolt ingyenesen cserélte, az új kiválóan működik. Ajánlom a boltot, nem csak a vásárlás, hanem a reklamáció-kezelés miatt is.
Minden rendben volt csak ajánlani tudom őket.
Kiváló ár-érték arányú termékek és kiváló vevőkezelés. Pontosan ezért vagyunk visszatérő vásárlók már évek óta!
gyors kiszállítás, kiváló áru
Jó
