Vélemények TonerPartner (TonerPartners.hu)
Ellenőrzött vásárló
Minden rendben volt. Kicsit a szállítás nehezebben ment mint korábban, de amúgy nem volt gond
Ellenőrzött vásárló
Minden rendben ment.
Ellenőrzött vásárló
tovább tartott a szállitás és nem volt hibátlan a termék
Ellenőrzött vásárló
A termék nem volt készleten. A szállítási idő hosszú volt.
Ellenőrzött vásárló
A bolt remek, a termék kicsit félrevezető
Ellenőrzött vásárló
igen
igen
nem
Ellenőrzött vásárló
Most nem voltam elégedett, mert késő is kaptam meg és csak a fele rendelést! !
Ellenőrzött vásárló
Minden rendben ment.
