Vélemények TonerPartner (TonerPartners.hu)
Ellenőrzött vásárló
A bolt hozzáállása és kiszolgálása rendben volt.
Gyors kiszállítás.
nos a rendelt utángyártott patron először kb. 5 lapot nyomtatott és kifogyott, majd a csere sem tudott 50-60 lapnál többet nyomtatni. Ellenben a monitoron azt látom, hogy még félig kellene lennie. Nem gazdaságos.
Ellenőrzött vásárló
a bolt jó sok minden van de a kommunikáció nem a legjobb.
Ellenőrzött vásárló
Kommunikáció
Ellenőrzött vásárló
Minden rendben volt.
Ellenőrzött vásárló
Minden rendben volt.
Ellenőrzött vásárló
Nem tudom
nem
nem
Ellenőrzött vásárló
Jó tapasztalataim bank nagyon korrektek.
Saját tapasztalat.
Nem tapasztaltam hatranyosagot.
Ellenőrzött vásárló
Minden gyors és gördülékeny volt.
