Vélemények TonerPartner (TonerPartners.hu)
Minden rendben volt, csak ajánlani tudom!
Jó.
Visszafordították a terméket amit rendeltem, viszont nem kaptam semmi emailt róla, hogy újra feladnák, vagy mi a megoldás, miközben előre kifizettem a terméket.
Megrendeltem, kifizettem, kiszállították.
Gyorsak voltak.
Minden rendben volt.
Mindig segítőkész az ügyfélszolgálatos kolléga, ez nagyban hozzájárul hogy tőlük rendelünk, illetve az, hogy normális, nettó árakkal dolgoznak.
A termék gyorsan megérkezet. Nyomtatópapírt rendeltem, mindkét csomag szakadtan érkezett és hiába fizettem ki előre bankkártyával és számlát is kértem, azt csak 1 héttel később miután rájuktelefonáltam kaptam meg. Ha ezeket kijavítják akkor ez egy nagyon jó áruház lesz.
