Vélemények TonerPartner (TonerPartners.hu)
Minden rendben volt
Elégedett vagyok.
könnyen megtaláltam, könnyen megrendeltem, könnyen megkaptam - ilyennek kell lennie egy webáruháznak
Már a kiszállítási idő is sok volt(5 nap),de jó áron lett volna a nyomtató ezért belementem. A kiszállítás napján közölték,hogy még néhány nap,ezért lemondtam, mert az már nem fért bele az időkeretembe.
Jó minőségű, de drága termek.
Régi vásárló vagyok, nagyon elégedett vagyok és köszönöm.
Könnyű rendelés, nagyon jó ár és gyors kiszállítás.
Későn érkezett a megrendelés, a szállítónál volt probléma, telefonos egyeztetés után az áru másnapra megérkezett.
