Vélemények TonerPartner (TonerPartners.hu)
Kedvesség,rugalmasság.
Minden rendben volt,gyorsak, precízek.Ajánlom az üzletet,máskor is fogok tőlük vásárolni !
Az áruház jól működik, ezzel nincs gond. Sajnos rendeltem egy nem gyári festékpatront, buktam az árát, kellett egy gyári. De ez nem az áruház hibája, nem kell kísérletezni!!!!
Könnyen, jól láthatóan lehet az oldalon keresgélni.
Minden rendben volt van a termékkel
Kedvező ár, jó minőség.
Jó tapasztalatokat szereztem, később is vásárolok erről az oldalról
Könnyen átlátható webáruház, segítőkész, gyors ügyfélszolgálat. Már többször vásároltam az áruházból és mindig elégedett voltam.
