Vélemények TonerPartner (TonerPartners.hu)
Itt kaptam meg a legolcsóbban, amit szerettem volna. Teljesen elégedett vagyok!
Az utángyártott toner nem működött a HP nyomtatómban. Amikor jeleztem, kivizsgálást indítottak. Ez több mint 3 hétig tartott, majd elutasították a reklamációm azzal, hogy a nyomtató típus nem kompatibilis a tonerrel. Én a toner kódja és nem a nyomtatótípus alapján vásároltam. Elfogadhatatlan ez a válasz. Semmilyen konszenzusra, méltányosságra nem voltak nyitottak.... Tovább »
Örülök és nagyra értékelem hogy párnaponta kaptam információt, nem volt pl egy hosszú csend. A rendelésem megjött és működik.
Pozitív, de a szállítás lehetne kicsit kedvezőbb, rövidebb
Minden rendben volt.
Gyors szállítás, megfelelő termék
korrekt,pontos,gyors
A számlát sajnos a mai napig nem kaptam meg!!!!!!!!!!
