Vélemények TonerPartner (TonerPartners.hu)
A kiszállító(fuvar)cég az EXPRESS ONE csapnivaló. legalább 5 alkalommal már panasszal éltünk velük kapcsolatban. a TONERPARTNERS segített a fuvarcéggel kapcsolatos reklamációban.
gyors szállítás,könnyű a rendelés a webáruházból
A megrendelt termék Ár érték araányban sokkal olcsóbb, mint itt magyarországon. De a Minőség Teljesmértékben kíváló. Eddig bármit rendeltem, elégedett voltam.
Jó
Árgépről néztem fekete tintapatronra adott típushoz a legolcsóbb ajánlatot, ez volt az, megrendeltem és most működik. Bolttal nem kommunikáltam.
gyors
A külföldi áfamentes számla nehézséget okozott a könyvelésnek. Innen többet nem rendelünk.
Nagyon jó tapasztalaim voltak. Ha késett a renselés arról is tájékoztatást kaptam
