Vélemények TonerPartner (TonerPartners.hu)
Ellenőrzött vásárló
Annyiban más, hogy más boltban vásárolt ugyanilyen kapacitású tintapatron tovább bírta. Alig nyomtattam kb 40 oldal s már felénél kevesebbet jelez XL patron. Máshonnan vásárolt ugyanilyen Xl patron 100 oldal után us alig jelzett be.
Ellenőrzött vásárló
Minden jól működött ! Gyors kiszolgálás
Korrekt
Nincs
Ellenőrzött vásárló
Korrekt ügyintézés
Nem volt
Ellenőrzött vásárló
Gyors kiszolgálás...
Ellenőrzött vásárló
Gyors, korrekt
Ellenőrzött vásárló
jó
jó minden
jó minden
Ellenőrzött vásárló
Minden korrekt.
Ellenőrzött vásárló
Megbízható és gyors.
