Vélemények TonerPartner (TonerPartners.hu)
Ellenőrzött vásárló
Rendben volt
Ellenőrzött vásárló
Számlázással volt probléma.
Megrendeléskor megkaptuk az előleg számlát, de sem a megrendelt árúval együtt sem e-mail-en nem kaptam meg a végszámlát!
Külön e-mailben kellett kérni!
Szerintem ennek külön kérlem nélkül automatikusan kellene működnie!
Külön e-mailben kellett kérni!
Szerintem ennek külön kérlem nélkül automatikusan kellene működnie!
Ellenőrzött vásárló
Még nem tudok véleményt mondani.
Még nem próbáltam ki a terméket. Nagyon remélem, hogy nem egy kiszáradt terméket kaptam.
A csomagolás katasztrófàlis.
Ellenőrzött vásárló
Gyors megbízható partner.
Ellenőrzött vásárló
Egy számítógépházat rendeltem. Rendben megkaptam. Elégedett vagyok a bolttal.
Ellenőrzött vásárló
Minden rendben ment, jó a termék.
Ellenőrzött vásárló
Mindennel megvoltam elégedve.
Ellenőrzött vásárló
Jó
Nincs
Jó
