Vélemények TonerPartner (TonerPartners.hu)
Vezetéknélküli telefont vettem,
Magyar nyelvű leírás nem volt hozzá.
Azért ezt nehéz pozitívnak értékelni.
Az áru minőségére vonatkozó kérdést nem látok.
Minden rendben ment.
Nyomtatók és tonerek terén nagyon olcsó és megbízható bolt
Minden tökéletes volt!
Kiválló minőségű patronok, gyors szállítás.
Nagyon lassú a kommunikáció.
De legalább tájékoztattak, hogy nincs a termék.
Illene frissíteni, hogy mi van készleten és mi nincs.
Az elsőre vásárolt tintapatronok (HP 78) hibásak voltak.
Ezeket cserélték, de a cserepatronok is használhatatlanok. Négyből négy volt rossz.
Elégedett voltam a webáruházzal.
