Vélemények TonerPartner (TonerPartners.hu)
Minden rendben volt.
Nem volt gond
3 hét után a telefonálásom után találták meg a rendelésem
Gyors, pontos, jó minőségű termék korrekt áron.
Borzalmasan sok ideig tartott az állítólag készleten lévő termék kiszállítása. Hűség pontokat sem kaptam meg a vásárlás után pedig több mint 40ezer forintot költöttem. Maga a termék hibátlan.
Szuper
Elégedett voltam a megrendeléssel. A minőség kifogástalan. A csomagolás a kézhez vételig megőrizte a termékek hibátlanságát. Kiszállítás gyors és pontos.
A megrendelés egyszerű.
A termékeket jól becsomagolva szállították ki (csomagpont).
Az ügyfélszolgálattal nem kellett beszélnem.
Az üzletnek jó értékelései vannak.
