Vélemények TonerPartner (TonerPartners.hu)
.
Minden rendben volt.
A rendeléssel nem volt gond, rendben, gördülékenyen ment. A kiszállítás már problémás volt, mert a csomag szakadt/tépedt állapotban érkezett. A belső áru csomagolása is szakadt volt
Ok
Jó.
Megjött, működik
Egy tintapatron csomagot és egy lamináló fólia csomagot rendeltem. A rendelést követően minden változásról kaptam értesítést. A cégnek a fólia beszezése okozott egy kis nehézséget, így a termékeket késve két részletben kaptam meg. A tintapatronokat 7 nap, a fóliát pedig 9 múlva kaptam meg.
A megrendelés rendben ment, a kiszállítás késett, de ezt a bolt korrekt módon előre jelezte.
