Vélemények TonerPartner (TonerPartners.hu)
Minden rendben volt. Csak ajánlani tudom
Jó
Korrekt ügyintézés
Korrekt
Minden rendben volt.
Azonnal megtaláltam amit kerestem, kiszállítás gyors, termék jó.
Gyors pontos megbízható kiszolgálás!
A termékre azt írták, hogy raktáron. Írták 4 nap múlva nálam. A 4 nap leteltével jött az email, hogy elnézést, mindent megtesznek hogy mihamarabb elküldj3k. Kellett m3g 5 nap hozzá. Tehát nincs is nekik raktáron. Akkor kezdik el beszerezni, ha megrendeled. De varakozás közben lejjebb ment az ára. Készségesek viltak, mondjam le a rendelést, és rendeljem meg újra. Mire lemondtam, újra felm... Tovább »ent az ara. Félóránként 5-8 ezerrel ingadozik az ára. Azt írták mindig a pillanatnyi beszerzéstől függ. 10 nap után megkaptam, a leírban nem volt olyan fontos adat, hogy mekkora teljesítménnyel lehet tölteni az eszközt. Nagyon gyenge volt ezért elálltam a vasárlastól, intézték a vissza futárt, másfél hét volt ez is. Majd usmét masfél hét mire visszakaptam a pénzem. Tehát, több mjnt 30 napig náluk állt a pénzem. Nagyon nem vagyok elégedett az ilyen lassú ügyintézéssel. A termék lírásról a gyártó tehet, hogy ilyen fontos adat nincs megosztva.
