Carspa UPS600-12 12V/230V 600W-os feszültségátalakító 12V/10A töltővel és UPS funkcióval
SHOPPING
- 8%
DAYS
Illusztrációs kép
Megr. száma
AH2091470049
OEM
UPS600-122
Gyártó
CARSPA
Hűségpontok: 1254
0 értékelés
SHOPPING DAYSSHOPPING DAYSSHOPPING DAYS
Raktáron 2 db, 21.5.2026 Önnél
Raktáron 2 db, 21.5.2026 Önnél
Ezek a termékek is érdekelhetik Önt
Leírás és specifikációk
CARSPA UPS sorozat - inverter töltővel, amely egyszerre töltőként, frekvenciaváltóként és offline UPS-ként is működik. Ez a technológia biztosítja, hogy berendezései áramkimaradás után is folyamatosan működjenek. Csak csatlakoztassa a szükséges méretű akkumulátort Termékjellemzők: A termék jellemzői: - Cseh aljzatok - Ultragyors reléátvitel: <8 ms - L.I.T: Alacsony interferencia technológia - Univerzális védelmi áramkör: túlterhelés, rövidzárlat, túlmelegedés elleni védelem, hosszú akkumulátor élettartam biztosítása, lágy indítás. - Automatikus 3-fázisú töltés a belső akkumulátortöltővel - USB port: 5V 500mA - Válassza ki a saját AC biztonsági időt a különböző akkumulátorok kiválasztásával! Védelmi funkció: - Alacsony feszültség: riasztás és kikapcsolás - Túlfeszültség elleni védelem - Túlterhelés elleni védelem - Hőmérsékletvédelem - Rövidzárlatvédelem - Fordított polaritás elleni védelem - Lágy indítás - Automatikus visszaállítás - Földelés elleni védelem Műszaki paraméterek: -Méretek: 330 x 150 x 58mm. -Súly: 2.1 kg -USB-UN -12V/230V -Teljesítmény 600W folyamatos, 1200W csúcs teljesítmény -Modifikált szinuszhullám
Paraméterek
Termék típusa
Tanácsadás
Gyakori kérdések
Mi történik, ha a festék nem illeszkedik a nyomtatómba?
Melyik cég szállítja ki az árut?
Honnan tudom, hogy mikor fog megérkezni a csomag?
Személyes átvételre van lehetőség?
Fizethetek a futárnál kártyával?
Meddig kell elküldeni a megrendelést, hogy másnap kézhez kapjam?
Honnan tudom, hogy hol van a csomagom jelenleg?
A GLS e-mailben vagy SMS-ben elküldi a csomag számát és egy linket annak nyomon követésére.
Szükséges vásárlás előtt regisztrálni a weboldalon?
A megrendelés teljesítéséhez nem kell regisztrálnia.
Letudok adni rendelést telefonon keresztük?
Hogy zajlik a reklamáció és mennyi ideig tart annak megoldása?
Mit jelent az online kártyás fizetés?
Mikor kapom meg a hűségpontokat és hogyan válthatom be őket?
Mik a hűségpontok?
Segítségre van szüksége? Keressen minket!
Tanácsadó
a választásban
Átvételi pontok. 3839 átvételi pontunk van.
Széles választék. Több mint 41000 terméket kínálunk.
Nálunk van ideje. Az árut 30 napon belül visszaküldheti.
Megjutalmazzuk Önt. Minden vásárlás után hűségpontot kap.
Az ügyfelek dicsérnek minket
92.82% az ügyfeleink elégedettsége a múlt hónapban