Vélemények TonerPartner (TonerPartners.hu)
Elégedett vagyok a kiszállítási idővel, mert az ünnepek miatt volt hosszabb.
Aránylag elégedett vagyok, csak a kiszállitás volt egy kicsit hosszabb a kelleténél!
Az ühxféldzplgálati előadó segítőkészen kezelte a problémát, azonnsl inzézkedett, és s megadott határidőre kiszállították a. megrendelt árut ! ok
Nagyon gyors és rugalmas volt a rendelés folyamata, a kommunikáció pedig kifejezetten korrekt. A termék pontosan az volt, amit vártam, jó minőségben érkezett és időben kiszállítva. Elégedett vagyok mindennel.
elégedet
minden ok
: )
Minden rendben volt.
