Vélemények TonerPartner (TonerPartners.hu)
A bolt ügyfélszolgálata rugalmas. Betegség miatt nem volt lehetőségem átvenni a csomagautomatából a terméket, kérésemre újraküldték.
Minden rendben lezajlott. Két típust rendeltem és az egyik nem volt raktáron. Annyira figyelmesek voltak a kollégák, hogy elküldték azt ami éppen volt, hogy addig se szenvedjek hiányt amíg a másik típus megérkezik. Amint az is beérkezett, azonnal postázták. Nem az történt mint más webáruházban szokott, hogy "Sajnos az egyik típus nincs raktáron. Amint beérkezik összekészítjük a csomagot... Tovább »... " Nem! A Tonerpartners kiküldte azonnal ami volt és egy-két napon beül szállította a hiányzó patronokat!
Minden rendben volt, megérte várni a termékre : )
Korrekt gyors megbízható
Csak jó tapasztalataim vannak.
Karácsony előtt rendeltem, és nem kézbesítették!
Minden rendben volt!
- Csomagolással minden rendbe volt, nem volt horpadás, törés rajta
- Vásárolt termék jó minőségű
jónak
