Vélemények TonerPartner (TonerPartners.hu)
Ellenőrzött vásárló
HP utántöltött ink - most vettem először eddigi tapasztalataim pozitívak. A printer felismerte, hogy HP, de utántöltött, de nem panaszkodott eddig. Majd meglátjuk meddig bírja, de az eredeti túl drága.
Ár érték arány jó
Ellenőrzött vásárló
Minden szuper volt!
Mind a kettő.
Nagyon egyszerű és gyors volt.
Ellenőrzött vásárló
Teljesen rendben volt minden, még a szükségleteken túli is volt a mennyiség.
Ellenőrzött vásárló
Köszönöm, az áru rendben megérkezett.
Ellenőrzött vásárló
Gyors, megbízható, korrekt, jó árak.
Ellenőrzött vásárló
Gyors kiszállítás, jó áron.
A termékek jó áron, kiváló minőségben vannak. Gyors kiszállítás, könnyű rendelés, jól áttekinthető felület.
nincs
Ellenőrzött vásárló
Minden a legnagyobb rendben volt. Remek kommunikáció a srácok részéről.
Ellenőrzött vásárló
.
csak ajánlani tudom
.
