Vélemények TonerPartner (TonerPartners.hu)
A szállítás lassabb volt, mint ahogy azt a honlapon a terméknél megjelölték. Értesítést nem kaptam, csak amikor felhívtam az Ügyfélszolgálatot, akkor kaptam információt. Szimpatikusabb lett volna, ha a bolt keres meg ezzel.
Könnyen áttekinthető, pontos, gyors szállítás
Pozitív jelzést tudok adni, igaz kicsit későn jelezték, hogy vették a rendelésemet, de belefér.
Minden a legnagyobb rendben.
Elégedett vagyok.
Google a barátom és itt talált
Rendben volt minden.
Rendben volt minden, a rendeléstől a átvételig.
