Vélemények TonerPartner (TonerPartners.hu)
Korrekt csapat
A Bolttal teljesen rendben van minden. A termékkel van csak problémám.
példás
Jól szerkesztettweblap, gyors teljesítés, folyamatos kommunikáció.
Gyors pontos kiszállítás kedvező ár.
A megrendeléssel, szállítással megvoltam elégedve. A termékkel viszont lenne problémám. A fekete patron/toner/ rendben van, de a színes nemigazán jó. Túl sok a piros, nem adja vissza rendesen a színeket. Igy nem tudom használni színes nyomtatásra, másolásra. Köszönöm! Szép napot kívánok!
Gyors, pontos szállítás. Jó
megfelelő minőség, gyors kiszállítással
