Vélemények TonerPartner (TonerPartners.hu)
Tisztelt Tonerpartners, nem igazán vagyok megelégedve az áru minőségével ugyanis a színek nem azt adják amit kell ! !! Dr Paczári Árpád Nemzetközi Jogász . Szép napot
Ajánlani tudom csak
.
Teljesen elégedett voltam.
A rendelésről napokig semmi visszajelzést nem kaptam majd jött egy email, hogy a Kisszállás csúszni fog
Könnyen használható webáruház.
Teljes mértékben elégedett vagyok.
Nagyon korrekt. Inkább elküldték két csomagban csak , hogy ne kelljen várnom 5 napig, így az első csomag 3, a második kb. 5-6 napon belül itt volt.
