Vélemények TonerPartner (TonerPartners.hu)
Minden rendben volt.
Gyors preciz csomagolás de számlát nem kaptam
minden ok
Megfelelő kiszolgálás
Minden rendben volt, a termékek közül az egyik nem volt elérhető, de gyorsan jelezték, hogy 2-3 napot várni kell még. Egyben szépen meg is jött minden.
Csomagolássérülten érkezett, de ez nem feltétlen a bolt hibája. Az áruval minden rendben volt.
A hosszú szállítási idő kivételével rendben van. Bár csak szemes kávét rendeltem.
Korrekt, gyors webshop, kérdésre válaszolnak, a terméket ha hibás, kicserélik, ajánlom mindenkinek.
