Vélemények TonerPartner (TonerPartners.hu)
A rendelés rendben volt, de az igért kiszállítás csúszott. Erről tájékoztattak, de azért ha ajándéknak szánom, kellemetlen lett volna.
Nem volt szükség az ügyfélszolgálatra, minden gördülékenyen ment.
*
Összességében a csomagolás a kiszállítás és a minőség is rendben volt. A tájékoztatás email címre jött, rendben volt , örültem hogy szóltak, hogy miért történik késés. Ez pozitívum!
Minden áru rendben megérkezett! Remélem a kapott pontokat be tudom váltani egy következő vásárlásnál.
Gyorsaság és átláthatóság miatt mindeképp
Minden rendben volt, de a kiszállítási idő elég hosszú.
Csak ajánlani tudom.
Nagyon jó kommunikáció, gyors kiszolgálás
