Vélemények TonerPartner (TonerPartners.hu)
Ellenőrzött vásárló
Nagyon soknak találom a két hetes szállítást
Ellenőrzött vásárló
Mai napig se kaptam meg a csomagot!
Ellenőrzött vásárló
Rendben
Ellenőrzött vásárló
Minden rendben történt.
Ellenőrzött vásárló
Minden rendben volt.
Ellenőrzött vásárló
x
Korrektek,
Eddig nem volt.
Ellenőrzött vásárló
A várható kiszállítás napján tájékoztattak, hogy késni fog a termék. De ettől függetlenül elégedett vagyok.
Ellenőrzött vásárló
Egy részét még így egy hónap után sem kaptam meg a rendelésemnek
Kedvesen kommunikálták le az irdatlan csúszást
Továbbra sem kaptam meg a teljes rendelést amit kifizettem
