Vélemények TonerPartner (TonerPartners.hu)
Ellenőrzött vásárló
Várom y nem megérkezett tételeket.
Ellenőrzött vásárló
OK
Ellenőrzött vásárló
Egyenlőre pozitiven
Saját tapasztalat alapján döntöttem a vásárlás mellett
Nincs jelenleg ilyen
Ellenőrzött vásárló
Rendben volt.
Ha kifogy újra rendelek.
Sajnos a fekete patronban fele annyi volt a tinta.
Ellenőrzött vásárló
Tökéletes volt, köszönöm. és az ajándék elemeket is.
Ellenőrzött vásárló
Minden rendben volt!
Ellenőrzött vásárló
Rendben ment, kicsit hosszú volt a kiszàllítás.
Ellenőrzött vásárló
Minden rendben volt
