CyberPower vészhelyzeti áramellátó rendszer (EPS) 1000VA/700W
Illusztrációs kép
Megr. száma
OEM
CPS1000E
Gyártó
Cyber Power Systems
Hűségpontok: 3832
0 értékelés
Elfogyott
Ez a termék már nem elérhető, ezért nem lehet megrendelni.
Tekintse meg alternatív termékeinket. Biztosan tud majd választani a kínálatból.
Ezek a termékek is érdekelhetik Önt
Leírás és specifikációk
EAN: 4712364141898
Működési technológia
Line-interaktív, AVR (Boost & Buck)
Teljesítmény
1000VA, 700W
Hozzáférés
Dimenziós feszültség 140~300V
Frekvenciatartomány 50/60 Hz /- 5Hz (automatikus érzékelés)
DC bemeneti feszültség 12V
Túlfeszültség elleni védelem
Túlfeszültség tüske akár 400V-ig; Firmware frissítés a hosszú távú feszültség túlterheléshez
AC kimenet
Egyfázisú
Kimeneti feszültség 0~40% terhelés Tiszta szinusz 220V /- 10@~100% terhelés Hozzávetőleges szinusz 220V /- 10% esetén
Kimeneti frekvencia 50/60Hz /- 1%
Kapcsolási idő (tipikus) < 10 ms
Túlterhelés elleni védelem
Közművön: megszakítóAkkumulátoron: belső áramkorlátozás
Kimeneti aljzatok
2 x Schuko
Tanúsítványok
CE, SONCAP
Állapotjelzés
Jelzők: be, LCD kijelző
Hangjelzések: akkumulátor működése, akkumulátor lemerülése, túlterhelés
Különleges jellemzők
Töltési áram 15A
ByPass kapcsoló: Igen
Akkumulátor: opcionális
LCD kijelző: igen
Kézi kapcsoló: nem
Kommunikációs port: Nincs
Fizikai méretek
Méretek (mm): 153 x 208 x 230
Súly (kg): 9.4
Kerekek: .
Az 1KVA CYBERPOWER INVERTER tartalékideje az opcionális 12V/200Ah akkumulátor használata esetén
  • 25%-os terhelés (125W) - 10 óra
  • 50%-os terhelés (350W) - 4 óra
  • 75%-os terhelés (525W) - 2 óra 36 perc
  • 100%-os terhelés (700W) - 1 óra 42 perc
Termékképek
Ez is érdekelheti Önt
Paraméterek
Termék típusa
Számítógépek, laptopok és táblagépek
Használat
Emergency Power System (EPS)
Látszólagos teljesítmény (VA)
1000
Fiókok száma
2
Végrehajtás
Tower
Topológia
Line-Interactive
Fázis (bemenet / kimenet)
1:1
Kommunikáció
nélkül
Opciók
A biztonsági mentési idő meghosszabbítása
Adathálózat védelme
Nem
Telefonhálózat védelme
Nem
Kimenet típusa
SCHUKO
Gyártó
Cyber Power Systems
Tanácsadás
Gyakori kérdések
Mi történik, ha a festék nem illeszkedik a nyomtatómba?
Melyik cég szállítja ki az árut?
Honnan tudom, hogy mikor fog megérkezni a csomag?
Személyes átvételre van lehetőség?
Fizethetek a futárnál kártyával?
Meddig kell elküldeni a megrendelést, hogy másnap kézhez kapjam?
Honnan tudom, hogy hol van a csomagom jelenleg?
A GLS e-mailben vagy SMS-ben elküldi a csomag számát és egy linket annak nyomon követésére.
Szükséges vásárlás előtt regisztrálni a weboldalon?
A megrendelés teljesítéséhez nem kell regisztrálnia.
Letudok adni rendelést telefonon keresztük?
Hogy zajlik a reklamáció és mennyi ideig tart annak megoldása?
Mit jelent az online kártyás fizetés?
Mikor kapom meg a hűségpontokat és hogyan válthatom be őket?
Mik a hűségpontok?
Segítségre van szüksége? Keressen minket!
Tanácsadó
a választásban
Átvételi pontok. 3839 átvételi pontunk van.
Széles választék. Több mint 42000 terméket kínálunk.
Nálunk van ideje. Az árut 30 napon belül visszaküldheti.
Megjutalmazzuk Önt. Minden vásárlás után hűségpontot kap.
Az ügyfelek dicsérnek minket
92.82% az ügyfeleink elégedettsége a múlt hónapban