GEMBIRD TV tartó WM-S80F-01, 37"-80" (50kg), vékony, fixen rögzített
Illusztrációs kép
GEMBIRD TV tartó WM-S80F-01, 37
Megr. száma
OEM
WM-S80F-01
Gyártó
Gembird
Hűségpontok: 266
0 értékelés
Elfogyott
Ez a termék már nem elérhető, ezért nem lehet megrendelni.
Tekintse meg alternatív termékeinket. Biztosan tud majd választani a kínálatból.
Ezek a termékek is érdekelhetik Önt
Leírás és specifikációk
GEMBIRD TV tartó WM-S80F-01
TV-tartó a tökéletes tévézési élményért.
A termék jellemzői
A tartó tömör acélból és ABS műanyagból készült.
Támogatja a legtöbb 37"-tól 80"-ig terjedő tévékészüléket.
A tartó maximális terhelhetősége 50 kg.
Kompatibilitás
A tartó kompatibilis a VESA-szabvánnyal.
  • 200 x 100 mm
  • 200 x 200 mm
  • 300 x 200 mm
  • 400 x 200 mm
  • 300 x 300 mm
  • 400 x 300 mm
  • 400 x 400 mm
  • 600 x 400 mm
Telepítés
A tartó vékony, és a faltól való távolsága mindössze 17 mm.
Az összes szükséges szerelési anyaggal együtt szállítjuk.
Termék EAN: 8716309126199
Ez is érdekelheti Önt
Paraméterek
Tartozék típusa
Tartók
Gyártó
Gembird
Tanácsadás
Gyakori kérdések
Mi történik, ha a festék nem illeszkedik a nyomtatómba?
Melyik cég szállítja ki az árut?
Honnan tudom, hogy mikor fog megérkezni a csomag?
Személyes átvételre van lehetőség?
Fizethetek a futárnál kártyával?
Meddig kell elküldeni a megrendelést, hogy másnap kézhez kapjam?
Honnan tudom, hogy hol van a csomagom jelenleg?
A GLS e-mailben vagy SMS-ben elküldi a csomag számát és egy linket annak nyomon követésére.
Szükséges vásárlás előtt regisztrálni a weboldalon?
A megrendelés teljesítéséhez nem kell regisztrálnia.
Letudok adni rendelést telefonon keresztük?
Hogy zajlik a reklamáció és mennyi ideig tart annak megoldása?
Mit jelent az online kártyás fizetés?
Mikor kapom meg a hűségpontokat és hogyan válthatom be őket?
Mik a hűségpontok?
Segítségre van szüksége? Keressen minket!
Tanácsadó
a választásban
Átvételi pontok. 3834 átvételi pontunk van.
Széles választék. Több mint 42000 terméket kínálunk.
Nálunk van ideje. Az árut 30 napon belül visszaküldheti.
Megjutalmazzuk Önt. Minden vásárlás után hűségpontot kap.
Az ügyfelek dicsérnek minket
92.82% az ügyfeleink elégedettsége a múlt hónapban