Vélemények TonerPartner (TonerPartners.hu)
Minden rendben volt.
Gyors
Jó, gyors.
Sajnos a toner nem illeszkedett a nyomtatómba. Reklamáltak. A panaszokat elfogadták, a pénzt visszakaptam.
A 10 napos kiszállítás nagyon nagy hátrány. A hiba elismerten az üzlet oldalán volt, nem a kiszállító csúszott. És bár a késés miatt adtak egy levásárolható kupont, ritkán rendelek tonert, nem fogom tudni felhasználni a kapott 2 hónapos határidőn belül.
Bármelyik terméket rendelem Gyors szállítás és jó minségű terméket kapok.
Korrekt, pontos.
Meglepően gyors volt.
