Vélemények TonerPartner (TonerPartners.hu)
A megadott napra pontosan érkezett a termék.
Minden rendben volt, folyamatosan kaptam tájékoztatást
Nem küldött sms-t a futárcég, és nem vettem észre időben, hogy megött a csomag.
A vásárlás és a fizetés menete teljesen jó, a kiválasztott szállító csapni való!
Minden rendben ment
Mindent megtalálok náluk, ami kell, megfelelő áron, jó minőségben.
Egyértelműen vásárlóbarát webshop
Mindennek előtt azt szeretném elmondani, hogy a termék amit kaptam tökéletes állapotban érkezett. Abszolút megfelel a várakozásoknak.
A bolt azonban hagyott kivetnivalót. Konkrétumot sosem tudtak mondani amikor a termék szállítása felöl érdeklődtem. Az nem annyira élhetetlen, hogy késve kaptam meg a terméket, de elvártam volna tisztes kommunikációt. Az ügyfélszolgálat többször elérhete... Tovább »tlen volt ami szintén frusztráló volt. Amikor sikerült beszélni az ügyfélszolgálattal akkor egyébként kedvesek voltak. Információjuk azonban hiányosak voltak.
