Vélemények TonerPartner (TonerPartners.hu)
A szállítás rövidebb szokott lenni, de közvetlenül az ünnepek utan voltunk, minden honnan sokkal hosszabb idő mulva szállítottak. Nagyon megbízható bolt.
A nyomtató futárszolgálattal megjött
.
.
A bolt e-mail szerint átadták a csomagot, futár cég szerint nem adták át. Már azt hittem nem lesz semmi belőle!
pozitiv a tapasztalatom
minden rendben zajlott
Két napig nem értem el őket. Utána azt mondták, hogy a termék amit rendeltem külső raktárban van, de megkapom. Egy héttel később jött az automata üzenet hogy törölték a rendelésemet, mert mégsem érhető el. A pénzt legalább visszakaptam…
