MSI PRO/AP222T 14M-482EU/21.5"/FHD/T/i5-14400/8GB/256GB/Intel int/W11P/Fekete/3R
Illusztrációs kép
MSI PRO/AP222T 14M-482EU/21.5
MSI PRO/AP222T 14M-482EU/21.5
MSI PRO/AP222T 14M-482EU/21.5
Megr. száma
AH1882100010
OEM
PRO AP222T 14M-482EU
Gyártó
MSI
Hűségpontok: 17512
0 értékelés
Elfogyott
Ez a termék már nem elérhető, ezért nem lehet megrendelni.
Tekintse meg alternatív termékeinket. Biztosan tud majd választani a kínálatból.
Ezek a termékek is érdekelhetik Önt
Leírás és specifikációk
MSI PRO AP222T 14M-482EU
Operációs rendszer: Windows 11 Pro
Processzor: Intel Core i5-14400
Memória: 8GB SO-DIMM DDR4-3200
Merevlemez: 256 GB-os M.2 2280 PCIe gen 3 x4 NVMe SSD
Megjelenítés és grafika
Megjelenítés: LED háttérvilágítással: 21,5" IPS érintőképernyő, 21,5" IPS érintőképernyő.
Felbontás: 1920x1080 FHD
Grafikus kártya: integrált Intel Iris/Intel UHD grafikus kártya
Kommunikáció
Hálózat: realtek RTL8111H, GbE
Vezeték nélküli: WLAN Bluetooth (Wi-Fi 6E BT v5.3)
Portok és csatlakozók
  • 1x USB 3.2 Gen 1 A típus
  • 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C
  • 1x memóriakártya-olvasó
  • 1x HDMI™ bemenet
  • 1x HDMI™ kimenet (2.1)
  • 1x COM port
  • 2x RJ45 LAN
  • 2x USB 3.2 Gen 2 Type A
  • 2x USB 2.0 A típus
  • 1x mikrofon-bemenet
  • 1x fejhallgató-kimenet
  • 1x DC tápcsatlakozó
  • 1x Kensington biztonsági nyílás
Méretek és súly
Rozměry: 499,25x209,37x372,96mm
Súly: kb. 5,9 kg
Garancia
3 év
További információért látogasson el agyártó oldala.
Ez is érdekelheti Önt
Paraméterek
Tanácsadás
Gyakori kérdések
Mi történik, ha a festék nem illeszkedik a nyomtatómba?
Melyik cég szállítja ki az árut?
Honnan tudom, hogy mikor fog megérkezni a csomag?
Személyes átvételre van lehetőség?
Fizethetek a futárnál kártyával?
Meddig kell elküldeni a megrendelést, hogy másnap kézhez kapjam?
Honnan tudom, hogy hol van a csomagom jelenleg?
A GLS e-mailben vagy SMS-ben elküldi a csomag számát és egy linket annak nyomon követésére.
Szükséges vásárlás előtt regisztrálni a weboldalon?
A megrendelés teljesítéséhez nem kell regisztrálnia.
Letudok adni rendelést telefonon keresztük?
Hogy zajlik a reklamáció és mennyi ideig tart annak megoldása?
Mit jelent az online kártyás fizetés?
Mikor kapom meg a hűségpontokat és hogyan válthatom be őket?
Mik a hűségpontok?
Segítségre van szüksége? Keressen minket!
Tanácsadó
a választásban
Átvételi pontok. 3839 átvételi pontunk van.
Széles választék. Több mint 41000 terméket kínálunk.
Nálunk van ideje. Az árut 30 napon belül visszaküldheti.
Megjutalmazzuk Önt. Minden vásárlás után hűségpontot kap.
Az ügyfelek dicsérnek minket
92.82% az ügyfeleink elégedettsége a múlt hónapban