SCYTHE SY1425HB12M Glide Stream 140 mm-es ventilátor 1200 fordulat/perc
SHOPPING
- 5%
DAYS
Illusztrációs kép
Megr. száma
AH201063698
OEM
SY1425HB12M
Gyártó
SCYTHE
Hűségpontok: 292
0 értékelés
SHOPPING DAYSSHOPPING DAYSSHOPPING DAYS
Raktáron 1 db, hétfőn Önnél
Raktáron 1 db, hétfőn Önnél
Ezek a termékek is érdekelhetik Önt
Leírás és specifikációk
Az új GlideStream 140 a ventilátor lapátjain barázdákkal rendelkezik a kisebb légellenállás érdekében, a rögzítőfuratokban pedig gumibetétek vannak a kellemetlen rezgések minimalizálása érdekében. További érdekesség a 120 mm-es ventilátorokkal kompatibilis rögzítőfuratok. Műszaki specifikációk: Méretek: 140 x 140 x 25 mm. Forgási sebesség: 1200 fordulat/perc Zajszint: 29,5 dBA Légáramlás: 84,59 CFM Feszültség: 12 V Súly: 130 g Csatlakozó: 3 tűs (4 tűs Molex adaptert tartalmaz) Csapágy típusa: siklócsapágy
Ez is érdekelheti Önt
Paraméterek
Tanácsadás
Gyakori kérdések
Mi történik, ha a festék nem illeszkedik a nyomtatómba?
Melyik cég szállítja ki az árut?
Honnan tudom, hogy mikor fog megérkezni a csomag?
Személyes átvételre van lehetőség?
Fizethetek a futárnál kártyával?
Meddig kell elküldeni a megrendelést, hogy másnap kézhez kapjam?
Honnan tudom, hogy hol van a csomagom jelenleg?
A GLS e-mailben vagy SMS-ben elküldi a csomag számát és egy linket annak nyomon követésére.
Szükséges vásárlás előtt regisztrálni a weboldalon?
A megrendelés teljesítéséhez nem kell regisztrálnia.
Letudok adni rendelést telefonon keresztük?
Hogy zajlik a reklamáció és mennyi ideig tart annak megoldása?
Mit jelent az online kártyás fizetés?
Mikor kapom meg a hűségpontokat és hogyan válthatom be őket?
Mik a hűségpontok?
Segítségre van szüksége? Keressen minket!
Tanácsadó
a választásban
Átvételi pontok. 3814 átvételi pontunk van.
Széles választék. Több mint 41000 terméket kínálunk.
Nálunk van ideje. Az árut 30 napon belül visszaküldheti.
Megjutalmazzuk Önt. Minden vásárlás után hűségpontot kap.
Az ügyfelek dicsérnek minket
92.83% az ügyfeleink elégedettsége a múlt hónapban